Tovar dodávame iba na územie Slovenskej republiky.
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
17.02.2023
LS810 - od 17.6.2021 schválené leteckým úradom ČR
LS 810 MIOL B - od 17.6.2021 schválené už aj v ČR červená permanentne svietiaca návesť pre stožiare a veže (telekomunikácia, GSM, rozhlas a televízia... čítať celé
01.08.2021
Elektrický radiátor IQ Line Oil a IQ Line Stone
IQ Line Oil WiFi a IQ Line Stone WiFi je inteligentný elektrický olejový radiátor, ktorý ponúka viacero možností ako ovládať režimy vykurovania. Môžet... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Smart home
  3. IQ Line Stone WiFi-2000

IQ Line Stone WiFi-2000

  • Novinka
  • Doprava ZADARMO

R500/80-200JS-W

Inteligentné ovládanie: IQ Line Stone WiFi je inteligentný elektrický akumulačný radiátor, ktorý ponúka viacero možností ako ovládať režimy vykurovani... celý popis
Dostupnosť
Skladom
552,00 €
460,00 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:40032
Napájanie:230V AC
Montáž:na stenu
Týždenné programovanie::áno, režim 7dní,5+2dni,1 deň
Podsvietenie displeja:áno, biele
Rozsah nastavenej teploty:7...30°C
Krytie:IP24
Rozmery:895x575x80
Dĺžka kábla:1,5 m
Výkon:2000W
Hmotnosť:30,1 kg
Presnosť merania teploty:0,5°C
Kompletné špecifikácie

Inteligentné ovládanie:

IQ Line Stone WiFi je inteligentný elektrický akumulačný radiátor, ktorý ponúka viacero možností ako ovládať režimy vykurovania. Môžete ho naprogramovať manuálne pomocou dotykového LCD displeja, alebo využiť výhody WiFi pripojenia. Môžete ho dokonca prepnúť do režimu pohybového senzora tak, aby radiátor kúril len vtedy, keď zaznamená pohyb v miestnosti. 

Vynikajúca akumulačná schopnosť:

Spojením hliníkovej konštrukcie a granitového kameňa, dosahuje radiátor dlhšiu akumulačnú schopnosť a zároveň umožňuje prirodzené prúdenie teplého vzduchu v miestnosti. Preto tento typ radiátora je vhodné použiť všade tam, kde je požiadavka dlhej akumulačnej schopnosti.    

  

Funkcie:

  Dotykový display
Podsvietený 3'' palcový LCD displej

 Senzor pohybu
Integrovaný senzor pre zaznamenanie pohybu
 Obmedzenie povrchovej teploty
Možnosť nastavenia povrchovej teploty radiátora

 WiFi ovládanie
Možnosť ovládania radiátora cez smartfón

  Týždňový program
Možnosť nastavenia týždňového programu
  Virtuálny okenný kontakt
Funkcia virtuálneho okenného kontaktu
  Detská poistka
Uzamknutie tlačidiel na displeji

 Protimrazová ochrana
Funkcia zamedzuje premrznutie miestnosti

                                  

 

 

                                                   

 

 

 

 

 

  • Dotykový LCD displej

           
Jednoduché ovládanie pomocou 4 dotykových tlačidiel umiestnených na 3´´(palcovom) LCD displeji, umožňuje vybrať zo 7 prednastavených programov, alebo vytvoriť si vlastný rozvrh vykurovania.
To dáva možnosť zefektívniť vykurovanie natoľko, že bude dokonale zabezpečený tepelný komfort s ohľadom na spotrebu elektrickej energie.

  • Ovládanie radiátora cez WiFi

Hlavnou prednosťou elektrického olejového radiátora IQ Line Stone WiFi je jeho ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Stiahnutím aplikácie do svojho smartfónu alebo tabletu môžete zariadenie ovládať prostredníctvom WiFi siete na diaľku odkiaľkoľvek na svete.

Veľkou výhodou je to, že na ovládanie radiátora nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo. Radiátor sa pripojí priamo k vášmu domácemu routeru, bez nutnosti konfigurácie. 

  • Funkcia detekcie prítomnosti

Pre vyššiu úsporu elektrickej energie pri prevádzke radiátora v objektoch, kde je menší pohyb ľudí, je možné využiť funkciu detekcie prítomnosti. Táto funkcia využíva zabudovaný senzor pohybu, ktorý monitoruje miestnosť, v ktorej je radiátor nainštalovaný.
Ak sa na radiátore aktivuje funkcia detekcie prítomnosti a nebudú zaznamenané žiadne ľudské alebo iné pohybujúce sa objekty, radiátor sa prepne automaticky do energeticky úspornejšieho režimu.
Ak radiátor zistí znova prítomnosť človeka alebo iných pohybujúcich sa objektov, prepne sa automaticky do pôvodného nastavenia. Je to vynikajúci spôsob vykurovania v sporadicky využívaných miestností, ako sú spoločné priestory alebo dovolenkové domy.

  • Virtuálny okenný kontakt

Funkcia virtuálny okenný kontakt slúži na zníženie spotreby energie v prípade chceného, alebo náhodného otvorenia okna. Ak radiátor zistí náhly pokles teploty ( 2°C alebo viac, v priebehu 5-tich minút), prepne sa do režimu protimrázovej ochrany, aby sa zabránilo plytvaniu energiou pri otvorenom okne.

     IMIT  IQ Line  

Kde nás nájdete

Amicus SK, s.r.o.
Koreszkova 9
90901  Skalica
Slovensko
www.amicussk.sk

 

MAPA

Kontakt
Termostaty.sk
7:00 - 15:30
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk